• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

BİZ KİMİZ

Kısaca kendimizi tanıtmamıza izin verin, size daha iyiye neden bizimle ulaşacağınızı anlatalım.

Dr. Carotis

Dr. Carotis,  Türkiye’de yasayan herkesin çok güvenilir, kaliteli ve standardi yüksek bir saglik hizmetine ulasabilmesi amaci ile kurulmustur.

Bildiginiz gibi saglik hizmeti, istenildiginde suistimal edilebilecek bir konudur. Hasta olan herkes; en savunmasiz oldugu bir anda en az bildigi bir alanda, tanimadigi, referansi olmayan kisilere kendisini teslim edebilmektedir. Birçok hastanin, en çaresiz aninda, güvensiz bakislarini,  gözlerindeki endiseyi hep yillarca müsahede ettik.  Kimi zaman acilde, kimi zaman ameliyathane masasinda… Veya amansiz bir hastaliga düçar olmus birçok kisinin hangi doktora, hangi hastaneye gidecegini, kime güvenecegini bilemedigine sanirim hepimiz tanik olmusuzdur.  Ülkemizde saglik hizmetleri çok gelismis olmasina ragmen, bu konuda insanlarda güven sorunu devam etmektedir. Diger yandan birçok kisi saglik konusunda bir hususu danismak için ilgili ehliyetli kisilere ulasamamaktadir. Genelde insanlar varsa bir doktor tanidigini aramak sureti ile utanarak, çekinerek saglik sorunlarini danismaya ya da bir hastanenin santralini arayarak ve oradan oraya aktarilmak sureti ile saglik sorununu danismaya çalismaktadir. Siz hiç ameliyat olmak zorunda oldugu hâlde, güvendigi bir doktor bulamadigi için yillarca ameliyatini erteleyen yakininiza rastladiniz mi? Veya isinin ehli olmayan doktora ameliyat oldugu için sakat kalan, sagligini yitiren bir arkadasiniza?

Dr. Carotis tam da bu ihtiyaçlar ve sorunlara cevap verebilmek amaci ile, Türkiye’de yasayan yerli yabanci herkese saglik alaninda çok güvenebilecegi, gönül rahatligi içinde referanslarina, yönlendirmelerine göre hareket edebilecegi bir merkez olarak tasarlanmistir.

Dr. Carotis,  Hacettepe Üniversitesi Tip Fakültesinden mezun olmus, sektörde kendi branslarinda ülkemizin en kaliteli özel hastanelerinde yillarca hem doktor olarak hem de yöneticilik yapmak sureti ile hizmet vermis, Bilkent Üniversitesi gibi  en iyi  merkezlerde Executive MBA yapmis, etik degerlere sahip, Evidence Based Medicine (Kanita Dayali Tip Yaklasimlari) ilkelerinden taviz vermeyen, hastalarina karsi   hep sefkatli yaklasim anlayisini sergilemis  doktorlar tarafindan kurulmus ve  dizayn  edilmistir. Çalisma prensipleri ve kurum kültürü, modern çagin asla gerisinde kalmaksizin, bilimin ve aklin gerektirdigi sekilde olusturulmustur ve bu perspektifte sürekli yenilenecektir.

Carotis Medical Assistance, tüm insanligin saglikli yasamina katki saglamak için kurulmus olup siz Carotis üyelerinin destegi ve ilgisi ile hizmet vermeye devam edecektir.