• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Dr. CAROTIS

Dr. Carotis'i tanımaya ve neler yapabildiğine kısaca göz atmaya ne dersiniz?

Dr. Carotis

Carotis sizi Türkiye sinirlarinda ve gerekli ise tüm dünyada en güvenilir ve en  yetenekli doktorlarla bulusturur. Bunu sektördeki genis networku ve know-how’i sayesinde yapar.

Sanal dünyada web sitelerinde veya forum sitelerinde doktorlar konusunda birçok tavsiye ve öneri bulabilirsiniz. Bu konuda bilinen birçok web sitesi de var. Ancak su asla unutulmamalidir: Bu web siteleri ve forum siteleri artik bizzat doktorlar ve hastane yönetimleri tarafindan yönetilen, yönlendirilen, ücret ödeyerek reklam verilen platformlar hâline gelmistir. Carotis’in bu konudaki en büyük farki sizin saglik sorununuza alaninda son derece yetkin birkaç uzmanina danisarak ve gerekirse farkli branslardaki doktorlari bir araya getirerek çözüm üretmesidir.

Carotis asla reklam vb. usullerle veya herhangi bir hastaneye veya doktora angaje olarak çalismaz. Carotis onlarca hastane ile ve yüzlerce doktor ve klinik ile çözüm ortagi olarak çalisir. Ama bir hastanenin veya klinigin tüm doktorlari ile çalismaz. Alaninda en iyi kim varsa o doktorlarla çalisir. Bir hastane düsünün ki orda çalisan belki onlarca, belki yüzlerce doktor vardir. Peki bu hastanenin bütün doktorlari çok iyi olabilir mi?  Bu mümkün degildir. Carotis’in ayristigi en önemli özelligi budur. Seçerek en güvenilir ve en yetenekli olanlarla çalisir.

‘En Meshur Doktor’  tabiri üzerinde de düsünmek gerekir.   ‘En iyi Doktor ’ ifadesi de  göreceli bir kavramdir. Bir doktorun iyi bir insan olmasi önemlidir ancak asla yeterli degildir. Ayni zamanda en iyi egitimi almis olmalidir ve alaninda yetenekli, ahlakli ve güvenilir olmalidir. Hiçbir ilaç firmasi ile veya sermaye gücü ile angajmana girmemis olmalidir. Sektörü noktasina, virgülüne kadar bilen biz Carotis grubu önerdigimiz ve çalistigimiz doktorlarda bu hususlara son derece önem vermekteyiz.

Carotis’in en önemli degeri ‘Güvenilir’ olmaktir. Bu, bizim birincil marka degerimizdir. Bu degere zarar verecek her unsurdan kaçinmayi kendimize öncelikli misyon olarak edinmis bulunmaktayiz. En önemli ve ilk hatirlanmasi gereken husus ‘Önce zarar verme’ ilkesidir. Tip Fakültesinde aldigimiz egitimde aklimizda kalan en önemli bilgi budur. Carotis olarak da bizler tüm üyelerimize bunun sözünü veriyoruz.

Bizler üyelerimize ‘Caroten’ diyoruz. Çalisanlarimiza ise ‘Carotist’  diyoruz. Carotistlerin, Carotenlere sundugu en büyük deger güven duygusudur. Hiçbir Carotist, bu degere zarar verecek bir eylem ve faaliyet içerisinde olamaz. Bu konuda Hipokrat yeminindeki kurala her Carotist bir doktormus gibi uymak zorundadir.