• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Medikal Takip

Dr. Carotis Assist üyelerimizin her türlü medikal bilgilerini takip eder

Medikal Takip

Dr. Carotis üyelerimizin her türlü medikal bilgilerini takip ederek günü gelen randevu, asi uygulamasi, tetkik tekrari , check up zamani, rutin kontroller gibi tüm medikal takiplerinizi sizlerin takibine gerek kalmaksizin yapar. Siz hastanede muayene olup tetkiklerinizi yaptirdiktan sonra evinize döndügünüzde Dr. Carotis sizin adiniza sonuçlarinizi ve kalan tüm islemlerinizi takip eder.  Dr. Carotis zamani geldiginde üyelerini sms ve mail yoluyla veya direkt telefon açarak bilgilendirir ve gerekli ise önceden sizler için randevu,  transport gibi tüm islemleri organize eder.

Siz hastanede muayene olup, kanlarinizi vererek evinize döndükten sonra Dr. Carotis sizin sonuçlarinizi takip eder. Sonuçlarinizi alarak doktorunuza danisir ve sizin tekrar doktora gelmenize gerek kalmadan tedavinizi doktorunuz ile planlar ve gerekli ise sizinle skype’tan görüntülü veya telefondan sesli iletisim kurup sizi doktorunuzla görüstürerek muayene ve tetkiklerinizi  sonuca baglar.

Sonuçlariniza ulasmak için sizin hastane santralleri arasinda kaybolmaniza firsat vermeden her seyi sizin için Dr. Carotis takip eder. Sizin ulasmakta zorluk çekebileceginiz doktorunuza direkt olarak doktorun cep telefonundan ulasarak derhal sizin sorunuza cevap, sorununuza çare üretir. Gerekli ise sizin soramadiginiz sorulari doktorunuza yöneltir ve aldigi cevaplari size iletir.

Siz bir hastaneye giderek tetkik yaptiracaksaniz bu tetkik için önceden ne yapmaniz gerektigini size Dr. Carotis bütün detaylari ile anlatir ve tetkik öncesi sizi hazirlar. Hazirligi düzgün olarak yapilmis bir sekilde tetkiklerinizin yapilmasi hem sonuçlarinizin kaliteli bir sekilde elde edilmesine olanak saglanmis olur hem de ayni testin tekrari gerekmez. Sonuçlar net oldugu takdirde ise teshisler daha dogru koyularak yanlis teshis ve gereksiz tetkiklerden kaçinilmis olunur.