• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Medikal Lojistik

Dr. Carotis Assist siz üyelerimiz için her türlü ilaç, medikal malzeme ve cihazlarin temin eder

Medikal Lojistik

Dr. Carotis siz üyelerimiz için her türlü ilaç, medikal malzeme ve cihazlarin temini konusunda sizlere hiçbir is birakmaz. Bu konuda tüm ihtiyaçlarinizi Dr. Carotis giderir. En kaliteli medikal cihaz veya ekipmani, en uygun fiyata sizin için temin eder.

Bildiginiz gibi her seyin oldugu gibi medikal cihaz ve malzemelerinin de sahtesi veya Çin üretimi olanlari piyasalarda satilmaktadir. Kalitesiz bir malzemeyi çok pahaliya almayi hiç kimse istemez. Ancak medikal malzemeler konusunda halkin bilgisizliginden yararlanmak isteyenler olabilmektedir. Sagliginiz için kullanacaginiz bir malzemenin kaliteli olmasini istemek, sizin en dogal hakkinizdir.

Siz Carotis üyesisiniz ve örnegin ortopedi doktorunuzun size, daha önce adini hiç duymadiginiz bir cihaz önerdigini düsünelim.  Hiç endise etmenize gerek yok. Çünkü Dr. Carotis,  bu konuda çok genis bir yelpazede size en uygun seçenekleri hemen sunar. Sagliginiz için gerekli olan cihazin size en kisa sürede ulasmasini saglar.

Veya bir ameliyat olacaksiniz ve ameliyatta kullanilacak bir cihaz ya da malzeme lazim ama siz bunu nereden bulacaginizi bilemiyorsunuz. Hemen Carotis’e ulasin ve sorununuzu paylasin. Dr. Carotis,  en kisa sürede istediginiz medikal malzemeyi bularak size ulastirir.

Sizin için gerekli olan bir ilaci eczanelerde bulamadiginiz takdirde, Dr. Carotis sizin adiniza Türkiye’deki tüm eczanelerle diyaloga geçerek sizin için o ilaci bulmaya çalisir. Gerekirse yurt disindaki temsilcileri vasitasi ile diger ülkelerde size gerekli olan ilaçlara veya muadillerine ulasarak o ilaçlari size temin etmeye gayret eder.

Dr. Carotis size en kaliteli ve en uygun fiyatli medikal malzemeyi veya tibbi cihazi temin ederken Dr. Carotis bünyesinde çalisan veya çözüm ortagi olan büyük hastanelerin satin alma departmanlarinda çalismis profesyonel satin alma müdürleri ve biomedikal mühendisleri ile birlikte çalisir.