• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Medikal Danismanlik

Dr. Carotis Assist siz sayin üyemizin dilediginde 24 saat süre ile ulasabilecegi bir danismanlik hizmeti sunar

Medikal Danismanlik

Dr. Carotis  siz sayin üyemizin dilediginde 24 saat süre ile ulasabilecegi bir danismanlik hizmeti sunar. Sizi ilgili doktorla görüstürerek sorununuza en dogru çözümü üretir. Dr. Carotis size en dogru çözümü, en dogru doktoru, en dogru hastaneyi tavsiye eder ve sizin için konu ile ilgili  her türlü organizasyonu gerçeklestirir. Tüm konularda medikal danismanlik hizmeti verir. Sizin direkt doktorlarla görüsmenizi saglar. Dr. Carotis  en dogru doktordan; en güvenilir,  en kaliteli medikal hizmeti almanizi saglar. Dr. Carotis siz herhangi bir merkezde  medikal hizmet alirken tüm süreçleri uzman ekipleri ile takip ederek  gereksiz tetkikler ve yanlis tedavilerle sizin suistimal edilmenize asla  izin vermez.

Bir saglik sorununuz mu var? Hemen Carotis üyesi olun ve raporlarinizi bize mail ile gönderin. Biz inceleyerek bu konuda en iyi doktora sizin raporlarinizi danisalim ve saglik sorununuza bir çözüm üretelim. Bu konuda bir rapor hazirlayarak size sunalim. Bu rapor sonrasi siz isterseniz hemen randevunuzu olusturarak sizi doktorla bir araya getirelim. Veya muayene öncesi doktorla telefonda konusmak isterseniz hemen sizi doktorla görüstürelim.

Sayet çözülmesi zor bir saglik sorununuz varsa Carotis doktorlari hemen sizin için bir medikal heyet olusturarak raporlarinizi kendi konseylerinde tartisirlar ve sizi Türkiye’de veya dünyada en iyi doktora, en iyi merkeze yönlendirirler.

Check up yaptirmak istiyorsunuz ama hangi check up’in size en uygun olduguna karar veremiyorsunuz. Veya check up türüne karar verdiniz ama sizin için en uygun merkezin neresi oldugunu bilmiyorsunuz. Hangi hastanenin sonuçlarina güvenebileceksiniz? Veya ne zaman check up yaptirmalisiniz? Bütün bu sorulara Carotis sizin için yanit buluyor.

Dr. Carotis  siz  üyelerinin  tedavi öncesi yaklasik maliyetlerini de çikararak bütçenize de uygun, en iyi çözümü üretmeye çalisir. Sayet Özel Saglik Sigortaniz varsa Carotis sizi  bu sigortanizin anlasmali oldugu en iyi merkeze yönlendirir.  Eger SGK’li iseniz Carotis ona göre size bir çözüm üretir. Carotis size mali durumunuza göre çözüm üretmeye çalisirken kalite önceliginden taviz vermez.