• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Psikolojik Dns - Yasam Koçlugu

Psikolojik Danismanlik ve Yasam Koçlugu

Psikolojik Dns - Yasam Koçlugu

Dr. Carotis siz üyelerine psikolojik danismanlik konusunda hizmet veriyor olmayi çok önemsemektedir. Günümüzde stresin bas edilemez boyutlara ulastigini hepimiz biliyoruz. Üzerimizde ki birçok sorumluluk ve ekonomik sikintilar, yasadigimiz stresin artmasina neden olmaktadir. Bu da anksiyete bozukluklari , depresyon gibi duygu durum bozukluklarina  yol açabilmektedir. Veya stres  çocuklarda okul basarisizligina , evliliklerde mutsuzluga ve aile bütünlügünün dagilmasina yol açmaktadir. Kimi zaman da is hayatinda olumsuzluklarla bu durum karsimiza çikmaktadir.

Dr. Carotis üyelerine psikolojik danismanlari ile hem danismanlik vermekte hem de yasam koçlugu hizmetini sizlere sunmaktadir. Bilimsel veriler isiginda sunulan bu hizmet ayrica reflexoloji, akupunktur  gibi tamamlayici tip uygulamalari ile de desteklenmektedir. Bu sekilde stresten ve sonuçlarindan kurtulmak daha basarili ve kolay olmaktadir.

Konusma Bozukluklari, Aile Danismanligi,Aile ve Çocuk Danismanligi,Genç ve Ergen Psikolojik Danismanligi, Grup Psikolojik Danismanligi,Yetiskin Psikolojik DanismanligiZeka Testleri,Mesleki Egilim ve Yönelim Belirlenmesi Testleri,Kisilik Testleri,Dikkat ve Algi Testleri  gibi konularda Dr. Carotis'ten hizmet alabilirsiniz.

Dr. Carotis, Yasam Koçlugunda ise sizlere essiz bir hizmet sunmakta ve çok deneyimli uzmanlari ile sizlerin her sorununuza çözüm üretmeye çalismaktadir. Size ait bir sorun veya durum , Dr. Carotis uzmanlari tarafindan analiz edilerek size uygun olan en mantikli ve uygulanabilir çözüm üretilmektedir. Çogu durumda ise siz bir sorunla yüz yüze  gelmeden  yasam koçlugu sayesinde size sunulan  pro-aktif stratejik yaklasimlarla  yasaminizdaki çok önemli sorunlardan kurtulmaniz saglanmaktadir.