• (+90) 312 436 1974
  • info@carotis.com.tr

Medikal Organizasyon

Dr. Carotis sizin için özel olan sünnet töreni veya dogum ile ilgili her türlü organizasyonu gerçeklestirir

Medikal Organizasyon

Dr. Carotis sünnet töreni veya dogum gibi olaylarla  ile ilgili her türlü organizasyonu sizin adiniza gerçeklestirir. Çocuklarinizin sünnetlerini en güvenilir sekilde yaptirir, sünnet sonrasi bakimlarini takip eder ve yapar. Istenirse sünnet sonrasi törenleri de çözüm ortaklari ile sizin adiniza organize eder.

Sünnet aslinda basit bir islem olmasina ragmen ehil bir elde yapilmadigi takdirde çocuklarin cinsel yasamlarini etkileyen birtakim komplikasyonlarin yasandigini unutmamak gerekir. Hijyen, sünnette çok önemlidir. Sünnet sonrasi yeterli  düzeyde pansumanlarin yapilmadigi durumlarda enfeksiyon sikça görülmektedir. Sünnetler artik sedasyon ile (yari uyutma yöntemi) agrisiz olarak ameliyathanelerde steril ortamlarda üroloji uzmanlarinca yapilmaktadir. Bu sekilde çocuk, sünnet olayini hatirlamadigi için çocugun dünyasinda bu islemin yaratacagi psikolojik etkilerden de çocuklar korunmus olmaktadir. Dr. Carotis tüm sünnetleri steril, hijyenik ameliyathane ortaminda üroloji uzmanlarinca sedasyon analjezi (yari uyutma,agrisiz sünnet ) yöntemi ile yaptirmaktadir.

Ayrica dogum için sizi en dogru adresle bulusturarak o özel an için gerekli her türlü organizasyonu gerçeklestirir. Dogum fotografçisi, gebelik egitimi, emzirme egitimi gibi hususlarda sizi yalniz birakmaz. Dogum sonrasi 1 yila kadar bebegin tüm bakimlarini sizin adiniza takip ve organize eder.

Dogum sonrasi dönem için gerekli ise anneye post partum depresyon  riskine karsi  gerekli  profesyonel psikolojik destegi saglar.